PLANO
INTERIOR

Seven Evi

Suadiye’de bulunan ve 2 dairenin birleştirilmesinden oluşan projemiz, akıllı ev sistemiyle tasarlandı. Perdelerden aydınlatmalara, televizyondan hoparlörlere kadar her şey bir ekran üzerinden kontrol edilerek, konforlu bir yaşam alnı tasarlandı. Modern çizgiler taşıyan tasarımda özel tasarım ve işlevsel mobilyalar kullanılarak müşterimizin kullanımına sunuldu.

LOCATION

Suadiye, İstanbul

SHARE PROJECT
  • YEAR :
  • LOCATION : Suadiye, İstanbul
  • CATEGORY :
  • CREATIVE DIRECTOR :
  • VISUALIZATION :

İnce uzun olan salon, özel tasarım ahşap ve cam raflı seperatörle beraber bölündü.

Bir tarafı yemek ve dinlenme alanı , diğer tarafı ise televizyon alanı olarak tasarlandı.

Zeminde kullanılan parke tv duvarımızda da devam ettirildi. Tüm tv cihazları arkada bulunan, çalışma odası dolaplarının içine gizlendi. Hem kalabalıktan uzak hem de tüm fonksiyonları içinde barındıran bir tv duvarı oluşturuldu.

Ebeveyn odası özel tasarım, üstü mermer lake komodin ve yatak tasarımımız ve arka duvarda ithal hasır duvar kağıdı ve gizli ışık detayıyla tamamlandı.

Erkek çocuk odasında ,duvarda lake lambri detaylı ayak ucu hem şifonyer hem de seperatör görevi gören raflı ünite ve meşe kaplama çalışma alanıyla beraver kompakt bir tasarım oluşturuldu.

Kız çocuk odasında ise çalışma ve dolap alanı, özel tasarım deri yatağın yanı sıra , arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirebileceği oturma alanıyla beraber tasarlandı.