PLANO

Mixed-use

Alageyik Evi

Bahçeşehir’de bulunan dairemizin, tüm alt yapısı yenilerek, sabit ve hareketli mobilyalar da dahil olmak üzere projelendirilip, uygulaması yapıldı.Ev sahibinin istediği doğrultusunda tüm aksesuarlar, tekstil ürünleri ve tüm ev gereçleri bizim tarafımızdan seçilerek anahtar teslim bir daire oluşturuldu. Ev sahipleri sadece kişisel eşyalarını alarak eve yerleştiler.

READ MORE

Bağyüzü Taş Ev

Ayvalık , Bağyüzü köyünde bulunan taş evde ,geleneksel taş ev mimarisi,  yöreye ait sarımsak taşı kullanılarak uygulandı. U şeklinde avlulu formuna, doğayı içine alma düşüncesi referans oldu. Binada taşın yanı sıra pencerelerde, panjurlarda ve kapılarda masif ahşap kullanıldı. Tüm zemin pişmiş toprak (terra cotta) ile kaplanarak , doğaya saygılı bir tasarım hedeflendi.

READ MORE

Akanıl Evi

Şaşkınbakkal’da bulunan 175m2 net kullanım alanına sahip projemizde fonksiyonellik ön plana çıkarılarak bir tasarım oluşturuldu.

READ MORE

Seven Evi

Suadiye’de bulunan ve 2 dairenin birleştirilmesinden oluşan projemiz, akıllı ev sistemiyle tasarlandı. Perdelerden aydınlatmalara, televizyondan hoparlörlere kadar her şey bir ekran üzerinden kontrol edilerek, konforlu bir yaşam alnı tasarlandı. Modern çizgiler taşıyan tasarımda özel tasarım ve işlevsel mobilyalar kullanılarak müşterimizin kullanımına sunuldu.

READ MORE

Oktay Evi

Fenerbahçe’de bulunan bahçe dubleksi dairemizi,kentsel dönüşüm sonrası sadece betonarmesi ve dış duvarları yapılmış şekilde teslim aldık. Tüm alt yapısı, sabit ve hareketli mobilyalar da dahil olmak üzere projelendirilip, uygulaması yapıldı.

READ MORE

Lodestar Denizcilik

Tuzla ‘da bulunan denizcilik ofisi betornarmesi bitmiş şekilde teslim alındı.Mevcut betonarme üzerine projelendirmesi yapıldı. Tüm alt yapısı en ince ayrıntısına kadar düşünülerek yapıldı. Ofis katları, yemekhane, toplantı odası , dış cephe ve peyzajı yapılarak projemiz tamamlandı.

READ MORE

Örtegen Evi

Dragosta bulunan 3 katlı villanın, tüm alt yapısı yenilendi. Çatı yenilenerek, çatıya güneş enerjisi panelleri uygulandı ve karanlık olan alanlara çatı pencereleri takıldı. Dış cephe yenilemesi yapıldı. Yeni özel tasarım mobilyaların yanı sıra evde bulunan mevcut mobilyaların da bazıları yenilerek tasarım tamamlandı.

READ MORE

Unan Tekstil Ofisi

Unan tekstil (dük kravatları) ofis ve mağaza projesi mimari projesi çizildikten sonra , kaba inşaatı bitmiş olarak teslim alındı. Mağazanın işleyişi , teşhir alanlarının tasarımı , depolama, sevkiyat alanlarının koordinasyonları verimli bir şekilde tasarlanarak, uygulaması yapıldı.

READ MORE

Şenel Evi

Çengelköy mesa projesinde bulunan, bahçe dubleksi dairemiz, müşterimizin talepleri doğrultusunda klasik tarzda tasarlanıp, uygulaması yapıldı.

READ MORE

Unan Evi

Sarıkonaklar’da bulunan projemiz, modern tarzda , ince düşünülmüş detaylarla tasarlandı ve uygulaması yapıldı.

READ MORE